Hostel na samym Rynku w Radomiu, pod numerem 6.

O Hostelu

Prowadzony rodzinnie hostel cechuje doskonała lokalizacja w centrum miasta, na starówce, w cichym sąsiedztwie muzeów. Hostel dysponuje pokojami 1, 2, 3, 4 osobowymi zapewniającymi nocleg dla 25 osób. Pokoje hostelowe urządzone są w  eleganckim, ciepłym, klasycznym wystroju. Każdy z pokoi wyposażony jest  w telewizję i łazienkę. Dla wygody gości wewnątrz podwórka został przygotowany parking.

Dla Ciebie

W całym obiekcie funkcjonuje bezprzewodowy, bezpłatny dla gości, internet WIFI. Na klientów czeka miła, również angielskojęzyczna, dostępna 24h/dobę obsługa. Istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadów. Hostel świadczy usługę przechowania bagażu. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14 i trwa do godz. 11 następującego  dnia.

W cenie pokoju zapewniamy:

PARKING

ŁAZIENKA W POKOJU

TV

INTERNET

Pokój 1 osobowy

Cena za pokój

110 zł

Pokój 2 osobowy

Cena za pokój

130 zł

Pokój 3 osobowy

Cena za pokój

170 zł

Pokój 4 osobowy

Cena za pokój

220 zł

Pyszne, pożywne śniadanie już za 15 zł

Chcesz zarezerwować pokój?

Zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane. Nasz hostel to rewelacyjne miejsce do spania podczas imprez sportowych, nocy weselnych i wydarzeń kulturalnych.

pokoi jednoosobowych

pokoi dwuosobowych

pokoi trzyosobowych

pokoje czteroosobowe

ZAREZERWUJ POKÓJ JUŻ DZIŚ!

Przyjęcia okolicznościowe do 35 osób w Retro Pub

(Chrzciny, Komunie, Przyjęcia, Imprezy firmowe)

Retro Pub

Retro pub został urządzony w stylu klasycznym z uwagi na potrzebę dochowania zabytkowego charakteru budynku, w którym występują wyeksponowane, doświetlone, kolebkowe sklepienia z żywej cegły. Dominują w nim eleganckie meble z litego drewna. Całość ozdabiają stylowe, historyczne zdjęcia ludzi, miejsc, a także zabytkowe eksponaty, jak motocykle SHL czy OSA.

Dla Was

Lokal dysponuje trzema odrębnymi salami: główną z dwoma barami, kominkową w kolorze zieleń opuncji oraz exclusive przeznaczoną na przyjęcia wymagające zachowania pełnej dyskrecji. Specjalizujemy się w przyjęciach okolicznościowych, komuniach a także chrzcinach. Jesteśmy zlokalizowani w samym sercu Radomia, na Rynku pod numerem 6.

Menu ustalamy indywidualnie zgodnie z Państwa potrzebami

Przyjęcia okolicznościowe w Retro Pub

6 + 7 =

Hostel Rynek 6
Rynek 6
26-600 Radom
+48 791 602 482
info@rynek6.radom.pl

Facebook Hostel Radom - Rynek 6

Płatność kartami: